S16 VAPOR 1X Under Protective

189,00 139,00

Súprava chráničov

Kategórie: , , Značka:

Popis

Chrániče ramien – multisegmentová konštrukcia, s anatomicky tvarovanými ramennými kĺbami, ochranu hrudníka a bicepsu zabezpečuje technológia Curv® a Aerolite™. Bicepsy sú anatomicky tvarované s trojdielnou Free Flex konštrukciou. Pošívka je z 37.5™. Chránič brucha je odnímateľný. Zapínanie je na široké pásy so suchým zipsom.

Chrániče lakťov – multisegmentová konštrukcia, ochranu predlaktia zabezpečuje technológia Curv® a Aerolite™. Kĺbový záves je dvojdielny. Podšívka je z 37.5™ materiálu, ktorý výborne odvádza vlhkosť a eliminuje pachy. Zapínanie je na tri pásy so suchým zipsom a so stredovým upevňovacícm pásom Anchor Strap.

Chrániče holení – anatomicky tvarovaný so segmentovou konštrukciou, Free Flex technológia. Ochranu lýtok a stehien zabezpečuje Curv® a Aerolite™. Na kolenách je predtvarovaný profil vložky pre pohodlnejšie usadenie kolena. Podšívka 37.5™. Zapínanie je na pásy so suchým zipsom. Upevňovacie pásy sú zo špeciálnej sieťoviny Anchor Strap, ktorá znižuje potenie a zabraňuje zarezávaniu a pretáčaniu chráničov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “S16 VAPOR 1X Under Protective”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *