špecialista na hokej

“Predajňa Vivasport bola otvorená v roku 2002 za účelom ponúknuť nie len aktívnym hokejistom ale aj fanúšikom tie najnovšie produkty zo sveta korčuľovania a hokeja. Od začiatku nášho otvorenia spolupracujeme s výrobcami ako sú BAUER, TRUE, EASTON, SHERWOOD, CCM, Reebok, WARRIOR, Frontier, Renfre Sport Tape, Nemo, Salming, Powerslide a iné . Za krátky čas spolupráce sme sa stali rešpektovanými partnermi výrobcov, ktorý pre nás vytvárajú produkty na základe našich požiadaviek a odporúčaní. Medzi najväčšie úspechy patria hokejky Bauer, ktoré sú pre nás vyrábané v označení GT alebo špeciálny model hokejok Bauer pre Európu s označením TE.

V našej predajni sa snažíme zákazníkom ponúknuť tie najlepšie produkty, pre všetky športy príbuzné hokeju a korčulovaniu – ľadový hokej, hokejbal, inline hokej, florbal, inline korčulovanie.

Všetci naši zamestnanci sa každoročne zúčastňujú predpredajných výstav výrobcov ako aj školení, aby následne našim zákazníkom vedeli odporučiť ten najlepší produkt pre ich aktivity.”

Share This